Виставка BLACK SEA GRAIN & OIL-2023

Нещодавно завершилася найважливіша подія у світі зернового трейдингу – виставка BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. Яка проходила під гаслом “Шлях до відновлення”. На цій виставці учасники зібралися для спільного обговорення майбутнього аграрної України та ключових змін у зерновій та олійній галузі. Цього сезону 2023/24 всі зіштовхнулися з новими викликами, що потребують нестандартних рішень і стратегій.

 

Великі гравці зернового трейдингу з усієї України розглядали нові проєкти та шукали партнерів, готових інвестувати. Як наслідок сільське господарство та сектор переробки було виділено як ключові галузі для відновлення ВВП України, і це привернуло увагу інвесторів.

 

На конференції зібралися представники ферм, агрохолдингів, фінансових і логістичних компаній, трейдерів і експортерів. Вони обговорили короткострокові та довгострокові прогнози розвитку ринку, інвестиції, логістику та експорт, націлені на відновлення та розвиток аграрної галузі України.

 

Ми раді повідомити, що ми, GRAIN STREAM LLC були представлені на цій важливій виставці, ми продовжуємо свою роль у підтримці та розвитку українського зернового ринку. Наша компанія залишається на шляху вдосконалення і прагне до забезпечення надійних поставок високоякісних продуктів на світовий ринок.